Jubileumsforestillinger november 2021 i Bærum kulturhus!

Velkommen til våre jubileumsforestillinger!

Etter flere avlysninger i snart 2 år kan vi endelig feire et forsinket 15 års jubileum, og det med strålende forestillinger i Bærum kulturhus!

Billetter kjøpes her

Hvilke elevgrupper danser de ulike dagene (det er ikke rekkefølgen i programmet) – så du kjøper billetter til riktig dato og tidspunkt:
Lørdag 13. november
kl 1230-1330 dans/teater
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag)
musikal jr tirsdager alder ca 10-13 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 16.45-17.30, 11-12 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 18.15-19.00, 9-11 år
Funkjazz, Høvik Misjonssenter, fredag
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 4 klasse
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, mandag kl 19.00.-19.45, 10-12 år, ny tid kl 1815
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.00-17.45, 4-6 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 17.30-18.15, 4-6 år
Breakdance Disen skole/aks, torsdag kl 14.30-15.15, 1 klasse, rom 10 i C-bygget
Musikalgruppa  (kun dansing på denne forestillingen)
kl 1530-1630 ballett
Barneballettkurs alder 3-4 år tirsdag kl 16.30-17.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
Ballett Årvoll skole mandager 17.00-17.45, 3-5 år
Satsning ballett nivå 1 – tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, 5-6 år, Skytterdalen 2
Satsning ballett nivå 2 alder 7- 8 år tirsdag kl 18.00-18.55 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
Ballett Folkets hus på Kjelsås, torsdag kl 17.25-18.10 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.00-17.45, 4-5 år
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
kl 1800-1900 ballett
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.45-18.30 6-8 år
Ballett ungdom Grenseveien, tirsdag kl 19.15-20.30, 12 år pluss
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 18.30-19.15, 7-8 år
Ballett/dans/teater Disen skole/aks mandag, kl 15.15-16.00, 1.-2. klasse, rom 9 i C-bygget
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 16.30-17.15 alder 7-9 år
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.00-17.45 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.45-18.30, 5-6 år
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
Satsningsparti ballett nivå 4
søndag 14 november
kl 1230-1330 dans/teater
Breakdance Disen skole/aks , torsdag kl 15.25-16.10, 2-3 klasse, rom 10 i C-bygget
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.45-18.30, fra 7-9 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 16.45-17.30, 4-6 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Musikaldans Bergtunet barnehage, torsdag kl 18.00-18.45, 5-7 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 18.15-19.00, 7-9 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 19.00-19.45, 10-12 år
Musikalgruppa man og tors alder 13-18 år
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år)
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, onsdag kl 17.00.-18.30, 12 pluss øvet nivå
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 3 klasse
kl 1530-1630 ballett
Ballett OIS, Monday, 15.10-15.55, PreSchool – year1
Ballett OIS, Monday, 1600-1645, year 2-4
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 17.15-18.00 alder 5-7 år
Ballett Kjelsås skole/aks ballett fredager 1 klasse
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.00-14.45 – 1 klasse, i filmsalen
Satsning ballett nivå 0 alder 5-6 år (ballett og moderne)
Satsning ballett nivå 1 alder 6-7 år (ballett og moderne)
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
kl 1800-1900 ballett
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.55-15.40 – 2.-3. klasse, i filmsalen
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, tirs kl 17.30-18.15, 4-5 år
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, torsdag kl 17.15-18.00, 4-6 år
Satsning ballett nivå 2 (moderne og ballett)
Satsning ballett nivå 3, med talentgruppe 3 i moderne
satsning ballett nivå 3 ballett
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
mandag 15 november
kl 18-19 teater/dans
Musikalgruppa man og tors alder 13-18 år
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år)
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.45-20.45, 13 år pluss
Jazz Berg skole dansesal, John Collets alle 105, tirsdag kl 17.30-18.30, 13 år + (avansert nivå)
Moderne/jazz (VersaStyle jr) 9-12 år, mandag kl 18.30-19.15 alder 9-12 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 17.30-18.15, 5-7 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 18.15-19.00, 8-9 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.00-19.45, 10-12 år avansert nivå
Muligens Brage og noen fra talentgruppene

***

INFORMASJON OM SCENEPRØVER I BÆRUM KULTURHUS

9-15.november 2021 i Bærum kulturhus – prøve plan for sceneprøver i denne perioden.

TIRSDAG 9 NOVEMBER
kl 1615: oppmøte musikal jr klargjøre mygger , klargjør kostymer/rekvisitter, varme opp stemmen og kroppen
kl 17-18: sceneprøver musikal jr
kl 1730: oppmøte satsning nivå 0 og 1 som vanligvis trener i Grenseveien
kl 18-1845: sceneprøver satsning ballett nivå 0 og så nivå 1
kl 18: oppmøte talentgruppe 1
kl 1845-21: sceneprøver talentgr 1

(Altså sceneprøver for disse elevene denne dagen:
musikal jr tirsdager alder ca 10-13 år
Satsning ballett nivå 0 alder 5-6 år for de som vanligvis trener i Grenseveien
Satsning ballett nivå 1 alder 6-7 år for de som vanligvis trener i Grenseveien
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå)
NB! Satsning ballett nivå 2 Grenseveien, har FRI denne dagen. Ingen trening i studio i Grenseveien i dag)

ONSDAG 10 NOVEMBER – i Bærum kulturhus, gå ut/inn side døren da det er arrangement i foajeen
kl 1630: oppmøte talentgr 2.
kl 1700-1800: sceneprøver talentgr 2
kl 1730: oppmøte talentgr 3
kl 1800-1845: sceneprøve talentgr 3
kl 1815: oppmøte satsning ballett nivå 3
kl 1845-1900: moderne sammen med talentgr 3 og satsning ballett nivå 3
kl 1900-1915: sceneprøve satsning ballett nivå 3
kl 19: oppmøte satsning ballett nivå 4
kl 1915-1935: sceneprøver satsning ballett nivå 4
kl 1900: oppmøte talentgr 1
kl 1935-2115: sceneprøver talentgr 1

(Altså sceneprøver for disse denne dagen:
Satsning ballett nivå 3 alder 10-13 år
Satsning ballett nivå 4 fra 13 år
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år)

TORSDAG 11 NOVEMBER – i Bærum kulturhus, gå ut /inn side døren da det er arrangement i foajeen
kl 1630: oppmøte musikalgruppa, oppvarming og myggtesting
kl 1730-1900: sceneprøver musikalgruppa
kl 1830: oppmøte satsning ballett nivå 2 sfor de som vanligvis trener i Grenseveien
kl 19-1945: sceneprøver satsning ballett nivå 2, ballett og moderne
kl 1915: oppmøte ESC
kl 1945-2015: sceneprøver ESC
kl 2015: Sceneprøver med Maiko og evt andre solister (?) frem til kl 21.

(Altså disse elevgruppene har sceneprøver denne dagen:
musikalgruppa man og tors alder 13-18 år
Element Soul Crew man og tors alder 9-16 år breakdance
Satsning ballett nivå 2 alder 7-9 år Grenseveien)

FREDAG 12 NOVEMBER 
Følgende talentgrupper skal ha sceneprøver:
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
Oppmøtetider og sceneprøvetider kommer senere.

LØRDAG 13 NOVEMBER

Sceneprøver til forestillingen kl 1230-1330:
1045-1100
Funkjazz, Høvik Misjonssenter, fredag kl 14.00-15.00, 9-11 år (BMS elever 4-6 trinn)
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 4 klasse
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, mandag kl 19.00.-19.45, 10-12 år, ny tid kl 1815
1100-1130
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 16.45-17.30, 11-12 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 18.15-19.00, 9-11 år
1130-45
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.00-17.45, 4-6 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 17.30-18.15, 4-6 år
Breakdance Disen skole/aks, torsdag kl 14.30-15.15, 1 klasse, rom 10 i C-bygget
1145-1215:
Myggsjekk for Musikal jr. Elevene må ha alt i orden av kostymer, varme opp, før myggsjekk.
1100: oppmøte Musikal jr

Følgende grupper har hatt sceneprøver dagene før i uken, dere møter opp 1 time før i foajeen og møter din pedagog:
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år)
musikal jr tirsdager alder ca 10-13 år
musikalgruppa man og tors grenseveien alder 13-18 år

Innslipp publikum: kl 1215

Forestilling kl 1230-1330 dans/teater
Deltakende grupper, ikke rekkefølge i programmet:
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag)
musikal jr tirsdager alder ca 10-13 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 16.45-17.30, 11-12 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, tirsdag kl 18.15-19.00, 9-11 år
Funkjazz, Høvik Misjonssenter, fredag
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 4 klasse
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, mandag kl 19.00.-19.45, 10-12 år, ny tid kl 1815
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.00-17.45, 4-6 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 17.30-18.15, 4-6 år
Breakdance Disen skole/aks, torsdag kl 14.30-15.15, 1 klasse, rom 10 i C-bygget
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 16.45-17.30, 4-6 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Musikaldans Bergtunet barnehage, torsdag kl 18.00-18.45, 5-7 år
Musikalgruppa (kun dansing på denne forestillingen)
Ballett – vi gir beskjed om noen skal være med fra talentgruppene på denne forestillingen

Sceneprøver til ballettforestillingen kl 1530-1630:
1400-1430 er det sceneprøver for talentgruppe 1 og 2
Kl 13: Oppmøte for talentgruppene 1.
Kl 13 eller 1330: oppmøte talentgruppe 2, vi avtaler når dere møter opp litt nærmere.
Sjekk deres kostymer og varme opp.
Dere prøver plasseringer på scenen fra kl 14 -1430
Kl. 1415: Oppmøte talentgruppe 3
Sjekk deres kostymer så dere vet hvor tingene deres ligger.

gr 1, 2, 3 har sceneprøver kl 1430-1515, se hvilke grupper det er under her:

Oppmøte ca kl 1410/i god tid før pedagogen henter dere på et markert møtepunkt i foajeen kl 1430 og tar dere inn til scenen.
Ha grunnkostymet på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Elevene møter klare iført sine grunnkostymer (info kommer senere om kostymer), gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Foreldrene venter ute i foajeen.
Elevene tas med tilbake til foajeen av pedagogene etter at forestillingen er ferdig.

gr 1
Barneballettkurs alder 3-4 år tirsdag kl 16.30-17.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
Ballett Årvoll skole mandager 17.00-17.45, 3-5 år
gr 2
Satsning ballett nivå 1 – tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, 5-6 år, Skytterdalen 2
Satsning ballett nivå 2 alder 7- 8 år tirsdag kl 18.00-18.55 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
gr 3
Ballett Folkets hus på Kjelsås, torsdag kl 17.25-18.10 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.00-17.45, 4-5 år

Innslipp publikum: 1515.
Talentgruppene tester scenen når sceneteppet er lukket frem til kl 1530

Forestilling kl 1530-1630 ballett
Elevgrupper som deltar på denne forestillingen:
gr 1
Barneballettkurs alder 3-4 år tirsdag kl 16.30-17.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
Ballett Årvoll skole mandager 17.00-17.45, 3-5 år
gr 2
Satsning ballett nivå 1 – tirsdag kl 17.15-18.00 Sandvika folkets hus, 5-6 år, Skytterdalen 2
Satsning ballett nivå 2 alder 7- 8 år tirsdag kl 18.00-18.55 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2
gr 3
Ballett Folkets hus på Kjelsås, torsdag kl 17.25-18.10 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.00-17.45, 4-5 år

Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år

Sceneprøver til ballettforestillingen kl 18-19
Talentgruppe 3: møt gjerne foreldre i pausen, back stage eller i foajeen, la barna spist litt/gå på toalettet. Møt back stage til kl 1700.

Kl. 1630: Oppmøte satsning ballett nivå 4.
Kl. 1645-17: Satsning ballett nivå 4. Markere plasseringer på scenen. Så finner dere kostymene og varme opp.

Gr 4, 5, 6:
Kl. 1640: oppmøte/kom i god tid i foajeen i Bærum kulturhus, før dere hentes inn av deres pedagoger presis kl 17.
Elevene møter klare iført sine grunnkostymer (info kommer senere om kostymer), gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ha grunnkostymet på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Foreldrene venter ute i foajeen.
Elevene tas med tilbake til foajeen av pedagogene etter at forestillingen er ferdig og møter foreldrene der.

1700-1745 sceneprøver gr 4, 5, 6
gr 4
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.45-18.30 6-8 år
Ballett ungdom Grenseveien, tirsdag kl 19.15-20.30, 12 år pluss
gr 5
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 18.30-19.15, 7-8 år
Ballett/dans/teater Disen skole/aks mandag, kl 15.15-16.00, 1.-2. klasse, rom 9 i C-bygget
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 16.30-17.15 alder 7-9 år
gr 6
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.00-17.45 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.45-18.30, 5-6 år

Innslipp publikum 1745

Talentgruppene tester scenen når sceneteppet er lukket frem til kl 18

Forestilling ballett kl 18-19
Elevgrupper som deltar på forestillingen:
gr 4
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.45-18.30 6-8 år
Ballett ungdom Grenseveien, tirsdag kl 19.15-20.30, 12 år pluss
gr 5
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 18.30-19.15, 7-8 år
Ballett/dans/teater Disen skole/aks mandag, kl 15.15-16.00, 1.-2. klasse, rom 9 i C-bygget
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 16.30-17.15 alder 7-9 år
gr 6
Ballett Hasle skole, tirsdag kl 17.00-17.45 4-6 år
Ballett Trikkehallen på Kjelsås, man kl 17.45-18.30, 5-6 år

Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år
Satsningsparti ballett nivå 4

SØNDAG 14 NOVEMBER

Sceneprøver til forestillingen kl 1230-1330

Musikalgruppa (som trener i Grenseveien man og tors alder 13-18 år):
Oppmøte 10/1015, sceneprøver kl 1030-11:
Bærum kulturhus åpner kl 10. Musikalgruppa her oppmøte mellom kl 10-1015. Begynn med å ta på mygger.
Sceneprøver kl. 1030-1100 etter kl 11 organisere kostymene, varme opp ute i foajeen og gjøre øvelser med Linda/Guro.
Ny myggsjekk igjen fra kl 12-1215.

1100-1110
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, onsdag kl 17.00.-18.30, 12 pluss øvet nivå
1110-1125
Breakdance Disen skole/aks , torsdag kl 15.25-16.10, 2-3 klasse, rom 10 i C-bygget
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.45-18.30, fra 7-9 år
1125-1140
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 17.30-18.15, 5-7 år
1140-1150
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 18.15-19.00, 8-9 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.00-19.45, 10-12 år avansert nivå
1150-1200
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 18.15-19.00, 7-9 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 19.00-19.45, 10-12 år
1200-1215
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 3 klasse

Parallelt kl 12-1215 sjekke at myggene er OK for musikalgruppa.

Har hatt sceneprøver tidligere i uken:
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år)

Publikum innslipp: 1215

Forestilling kl 1230-1330
Elevgrupper som deltar på denne forestillingen:
Breakdance Disen skole/aks , torsdag kl 15.25-16.10, 2-3 klasse, rom 10 i C-bygget
Breakdance Hasle skole., torsdag kl 17.45-18.30, fra 7-9 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 16.45-17.30, 4-6 år
Teater/dans Folkets hus på Kjelsås, mandag kl 17.30-18.15, 6-8 år
Musikaldans Bergtunet barnehage, torsdag kl 18.00-18.45, 5-7 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 18.15-19.00, 7-9 år
Breakdance Bergtunet barnehage, onsdag kl 19.00-19.45, 10-12 år
Musikalgruppa man og tors alder 13-18 år
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år)
Funkjazz folkets hus på Kjelsås, onsdag kl 17.00.-18.30, 12 pluss øvet nivå
Funkjazz Kjelsås skole/aks tors 3 klasse
Ballett – vi gir beskjed om noen skal være med fra talentgruppene på denne forestillingen

Sceneprøver til forestillingen kl 1530-1630
1400-1415 er det sceneprøver/plasseringer for talentgruppe 1 og 2
Kl 13: Oppmøte for talentgruppene 1.
Kl 13 eller 1330: oppmøte talentgruppe 2, vi avtaler når dere møter opp litt nærmere.
Sjekk deres kostymer og varme opp.
Dere prøver plasseringer på scenen fra kl 14 -1415
Kl. 1415: Oppmøte talentgruppe 3
Sjekk deres kostymer så dere vet hvor tingene deres ligger.

Kl. 1400: Oppmøte satsningspartiene nivå 0 og 1 som trener i Grenseveien. Møt ute i foajeen, og gjør deg klar.
Elevene møter klare iført sine nivådrakter, strømper, ballettsko og håret oppsatt i ballettopp, gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ha nivådrakten på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Dere får kostymer back stage.
Foreldrene venter ute i foajeen.
Elevene tas med tilbake til foajeen av pedagogene etter at forestillingen er ferdig.

1415-1430 sceneprøver/plasseringer på scenen:
Satsning ballett nivå 0 alder 5-6 år
Satsning ballett nivå 1 alder 6-7 år

1430-1515 sceneprøver gr 7,8,9:
Kl. 1410 ca: oppmøte/kom i god tid i foajeen i Bærum kulturhus, før dere hentes inn av deres pedagoger presis kl 1430.
Elevene møter klare iført sine grunnkostymer (info kommer senere om kostymer), gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ha grunnkostymet på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Foreldrene venter ute i foajeen.
Elevene tas med tilbake til foajeen av pedagogene etter at forestillingen er ferdig.

gr 7
Ballett OIS, Monday, 15.10-15.55, PreSchool – year1
Ballett OIS, Monday, 1600-1645, year 2-4

gr 8
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 17.15-18.00 alder 5-7 år
Ballett Kjelsås skole/aks ballett fredager 1 klasse

gr 9
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.00-14.45 – 1 klasse, i filmsalen

Innslipp publikum: 1515
Talentgruppe 1 og 2 kan teste scenen når sceneteppet er lukket for.

Forestilling kl 1530-1630 Ballett
Elevgrupper som deltar på forestillingen:
gr 7
Ballett OIS, Monday, 15.10-15.55, PreSchool – year1
Ballett OIS, Monday, 1600-1645, year 2-4

gr 8
Ballett Nedre Bekkelaget skole, torsdag kl. 17.15-18.00 alder 5-7 år
Ballett Kjelsås skole/aks ballett fredager 1 klasse

gr 9
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.00-14.45 – 1 klasse, i filmsalen

Satsning ballett nivå 0 alder 5-6 år Grenseveien
Satsning ballett nivå 1 alder 6-7 år Grenseveien
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år

Sceneprøver til forestillinge kl 18-19
Talentgruppe 3: møt gjerne foreldre i pausen, la barna spist litt/gå på toalettet back stage eller ute). Møt back stage til kl 1700.

Sceneprøver kl 1645-17:
kl 1630: oppmøte satsningsparti nivå 2 og 3 Grenseveien.
Dere hentes inn av deres pedagoger presis kl 1645. Øver plasseinger på scenen.
Kostymene tas på etter at sceneprøven er over
Elevene møter klare iført sine nivådrakter, strømper, ballettsko og ballettopp, gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ha grunnkostymet på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Foreldrene venter ute i foajeen.

Sceneprøver 1700-1745:
sceneprøver gr 10,11 – se under hvilke elevgrupper det er:

Kl. 1640: oppmøte/kom i god tid i foajeen i Bærum kulturhus, før dere hentes inn av deres pedagoger presis kl 17.
Elevene møter klare iført sine grunnkostymer (info kommer senere om kostymer), gå på toalettet, ha spist og drukket.
Ha grunnkostymet på under en ytterjakke så det bare er å ta av jakken og bytte sko
Ta med en matpakke og drikkeflaske inn når pedagogen henter deg.
Foreldrene venter ute i foajeen.
Elevene tas med tilbake til foajeen av pedagogene etter at forestillingen er ferdig.

gr 10
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.55-15.40 – 2.-3. klasse, i filmsalen
gr 11
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, tirs kl 17.30-18.15, 4-5 år
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, torsdag kl 17.15-18.00, 4-6 år

Innslipp publikum: 1745

Talentgruppe 1 og 2 tester gulvet når sceneteppet er lukket.

Ballett forestilling kl 18-19
Elevgrupper som deltar på forestillingen:
gr 10
Ballett Korsvoll skole/aks, fredag kl 14.55-15.40 – 2.-3. klasse, i filmsalen
gr 11
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, tirs kl 17.30-18.15, 4-5 år
Ballett Bergtunet barnehage, Bergsalleen 21, torsdag kl 17.15-18.00, 4-6 år

Satsning ballett nivå 2 Grenseveien
Satsning ballett nivå 3 Grenseveien
Talentgruppe 1 profesjonell elitetrening fra alder 14 år preprofesjonelt nivå
Talentgruppe 2 profesjonell elitetrening alder 12-14 år
Talentgruppe 3 profesjonell elitetrening alder 9-11 år

MANDAG 15 NOVEMBER

sceneprøver til forestillingen kl 18-19
1630-1700
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.45-20.45, 13 år pluss
Jazz Berg skole dansesal, John Collets alle 105, tirsdag kl 17.30-18.30, 13 år + (avansert nivå)
17-1715
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 18.15-19.00, 8-9 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.00-19.45, 10-12 år avansert nivå
1715-1725
Moderne/jazz (VersaStyle jr) 9-12 år, mandag kl 18.30-19.15 alder 9-12 år
1725-1740
myggprøver og prøver med musikalgr.
1740-1745:
Brage (breakdance solo)

Innslipp publikum: 1745

Forestilling kl 18-19 dans/teater:
Elevgrupper som deltar på denne forestillingen:
Musikalgruppa man og tors alder 13-18 år
Element Soul Crew (breakdance mandag og torsdag alder 9-16 år) Brage skal med her også.
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.45-20.45, 13 år pluss
Jazz Berg skole dansesal, John Collets alle 105, tirsdag kl 17.30-18.30, 13 år + (avansert nivå)
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.45-20.45, 13 år pluss
Jazz Berg skole dansesal, John Collets alle 105, tirsdag kl 17.30-18.30, 13 år + (avansert nivå)
Moderne/jazz (VersaStyle jr) 9-12 år, mandag kl 18.30-19.15 alder 9-12 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 17.30-18.15, 5-7 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 18.15-19.00, 8-9 år
Funkjazz Bergtunet Barnehage, mandag kl 19.00-19.45, 10-12 år avansert nivå
Ballett – kanskje noen fra Talentgruppe 1 eller 2 er med, vi beskjed nærmere.
Brage med breakdance