Sceneprøver 17-22 april 2018, Chateau Neuf

DNBS Sceneprøver /forestillinger Chateau neuf uke 16, tirs 17. april til søndag 22. april
Tirsdag 17 april:  
Kl hvem/hva
1430-1515 Chateau Neuf: Masterclass Josefine/Filippa med pdd øving med Aidos
(oppmøtetid kan være fra ca 1330)
kl 16 (eller før) oppmøte preprof på Chateau neuf
org kostymer og varme opp
kl 16-17 Solister: Filippa, Josefine og Sara: Carmen og Paquita.
kl 17-19 Preprof Paquita og så preprof moderne.
kl 18 oppmøte Amalie, cellist fra Barratt Due
innen kl 19 danser vi igjennom moderne med cellisten
Alle på preprof organiserer kostymene før de går.
kl 18 Oppmøte nivå 4
kl 19-2045 Sceneprøver nivå 4.
Uttid ca 21 Hold orden i kostymene, rydd før du går og vit at alt er på plass.
Onsdag 18 april:  
Kl hvem/hva
kl 1430-1515 Chateau Neuf: Masterclass Josefine/Filippa med pdd øving med Aidos
kl 1530 oppmøte nivå 4
kl 16-1730 sceneprøver for nivå 4
paraplydansen med nivå 3 skal gjøres litt senere, solistene må bli igjen og øve med nivå 3 kl 1830.
kl 17 oppmøte nivå 0 og Sandvika satsningsparti 4-6 år
kl 1730-1750 Nivå 0 sammen med Sandvika satsningsparti ballett 4-6 år: Ballett, nivå 0 moderne etterpå
kl 1715 oppmøte nivå 1 og sandvika satningsparti 7-9 år
kl 17.50-1810 Nivå 1 sammen med sandvika satsningsparti ballett alder 7-9 år: Ballett. Nivå 1 moderne etterpå
kl 1730 oppmøte nivå 2
kl 1810-1830 Nivå 2 sceneprøver, ballett og moderne
kl 1745 oppmøte nivå 3
kl 1830-1930 sceneprøver nivå 3, vi starter da med nivå 4 som danse med nivå 3 paraplydansen
kl 18 oppmøte preprof. Gjør ballettklasse, derfor oppmøte tidlig. Finn et rom og gjøre ballettklasse alle sammen.
kl 1930-2045 sceneprøver preprof paquita
Uttid kl 2100
(Breakerne på BMS har normal trening denne dagen)
Torsdag 19 april.  
Kl hvem/hva
nivå 0, 1, 2 har fri fra moderne.
1530-1615 Masterclass i Grenseveien, om dere kan før så er det åpent i teateret.
kl 1600 oppmøte preprof
kl 1630-18 sceneprøver preprof paquita
kl 1815-20 Ballettklasse i Grenseveien for nivå 4 med Vladimir
kl 1730 oppmøte Satsningsparti ballett Sandvika alder 11-14 år.
kl 18-1815 sceneprøver for satsningsparti ballett sandvika alder 11-14 år.
kl 1730 oppmøte nivå 3
kl 18.15-19.45 Nivå 3: Paraplydans, Matrushka, polonaise/masurka
kl 1930 oppmøte ESC og Andreas Vorkinnslien om han kan
kl 1945-2015 sceneprøver ESC og øve jam med Andreas med et par fra ESC
Fredag 20 april  
Kl hvem/hva
kl 1400-1445 Masterclass Filippa med Aidos på chateau neuf.
kl 1530 oppmøte nivå 4 og preprof
Kl 16.00-16.45 Ballettklasse nivå 4 og preprof , finn en ledig plass i teateret.
kl 1615 oppmøte bms fredager ballett/teater/impro 1-3 trinn, 4-7 trinn
kl 1630-17 Bms fredager 1-3 trinn og 4-7 trinn: 2 grupper 15 min hver.
bms har ikke vanlig trening denne fredagen
kl 1645 oppmøte Satsningsparti ballett sandvika 11-14 år
kl 1645 oppmøte ESC
kl 1630 oppmøte breakere bms
kl 17-1715 sceneprøver breakere bms med Andreas, mulig vi inkl ESC inn her på et vis.
kl 1715-1730 Småbarnsgruppe 1: Grenseveien ballet 9-11 år/Trikkehallen ballet 9-11 år/Bergtunet ballet 9-11 år
kl 1745 Innslipp
forestilling 1800-1900
Lørdag 21 april  
Kl hvem/hva
kl 1130 oppmøte preprof, nivå 4
kl 1215 oppmøte nivå 3
kl 1230 oppmøte nivå 0, 1, 2
kl 1230-13 sceneprøver gr 2 og 3
kl 1230 oppmøte sats sandvika 4-6 år og 7-10 år med nivå 0 og nivå 1, Irina øver i forkant utenfor scenen.
kl 1230 oppmøte Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år
kl 13-1315 sceneprøver med sats sandvika 4-6 år og 7-10 år med nivå 0 og nivå 1, Irina øver i forkant utenfor scenen.
kl 1230 oppmøte cellisten Amalie
kl 1315 innslipp publikum
kl 1330 forestilling
går hjem etterpå Satsningsparti nivå 0
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 14.15-15.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år
går hjem etterpå Satsningsparti nivå 1
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år
går hjem etterpå barnegruppe 2
går hjem etterpå barnegruppe 3
kl 15-1530 sceneprøver gr 4 og 5
kl 15 oppmøte nivå 2
kl 1545 innslipp
kl 16 forestilling
går hjem etterpå barnegruppe 4
går hjem etterpå barnegruppe 5
Søndag 22 april  
Kl hvem/hva
kl 1130 oppmøte preprof, nivå 4
kl 1215 oppmøte nivå 3
kl 1230 oppmøte med sats sandvika 4-6 år og 7-10 år med nivå 0 og nivå 1
13-1315 evt sceneprøver sats sandvika 4-6 år og 7-10 år med nivå 0 og nivå 1
kl 1230-13 sceneprøver gr 6 og 7
kl 1230 oppmøte cellisten Amalie
kl 1230 oppmøte Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år
kl 1315 Innspill publikum
kl 1330 forestilling
går hjem etterpå Satsningsparti nivå 0
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 14.15-15.00 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 4-6 år
går hjem etterpå Satsningsparti nivå 1
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 1330-14.15 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 7-10 år
går hjem etterpå Ballett Sats, lør kl 1230-1330 Sandvika folkets hus, Skytterdalen 2, alder 11-14 år
går hjem etterpå barnegruppe gr 6
går hjem etterpå barnegruppe gr 7
kl 15-1530 Sceneprøver gr 8 og 9
kl 15 oppmøte nivå 2
kl 1545 innslipp
kl 16 forestilling
går hjem etterpå barnegruppe gr 8
går hjem etterpå barnegruppe gr 9